بازدید هیئت کارشناسی فولاد مبارکه اصفهان از پدیده انرژی پارسیان

بازدید کارشناسان فولاد مبارکه از پپکو

به دعوت پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک هیئت کارشناسی 5 نفره از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان به همراه نماینده پارک جناب آقای اسکندری در تاریخ 22 دی ماه 1400 از مجموعه تولیدی صنعتی پدیده انرژی پارسیان بازدید نمودند. سرپرستی این هیئت کارشناسی را مهندس سعادت رادی کارشناس بومی سازی مواد، قطعات و تجهیزات فولاد مبارکه بر عهده داشتند.

در این بازدید مهندس عابدینی مدیر عامل پپکو به معرفی شرکت برای مهمانان پرداختند. همچنین تمام قسمت های شرکت پپکو را به مهمانان نشان دادند. همچنین محصولات طراحی و تولید شده توسط مهندسان و کارکنان پپکو را به مهمانان معرفی کردند.

در این بازدید دوستانه و تخصصی مدیر عامل شرکت پپکو به عنوان میزبان محصولاتی مثل انواع اکچویتور و پیگ سیگنالر و… را به مهمانان گرامی نشان دادند و معرفی کردند. و در مورد چگونگی طراحی و نحوه ساخت این محصولات به گفت و گو و تبادل نظر کارشناسی پرداختند.

دقت نظر بازدید کنندگان به جزئیات و نکته سنجی و وسواس آنان در بررسی کیفیت محصولات تولیدی پپکو جالب توجه بود و جلب نظر می کرد.

فولاد مبارکه اصفهان به عنوان یکی از قطب های صنعت ایران به شمار می رود. تامین قطعات مورد نیاز این مجموعه بزرگ از داخل کشور و خود کفا شدن در این زمینه کار بسیار دشواری است.

از طرفی شرکت پدیده انرژی پارسیان به عنوان یک شرکت تولیدی و دانش بنیان در پارک علم و فناوری خراسان رضوی در حدود یک دهه است که فعالیت می کند. فعالیت این شرکت تولید انواع اکچویتور نیومات و برقی و برگشت از فنر و همین طور تولید پیگ سیگنالر است.

از این رو به کوشش پارک علم و فناوری خراسان رضوی فضایی ایجاد شد تا فولاد مبارکه و پپکو بتوانند آشنایی بیشتری با هم پیدا کنند و زمینه ای برای همکاری طرفین به جود آید.

به امید آن روز که تمام واحدهای صنعتی بزرگ ایران بتوانند قطعات مورد نیاز خود را از داخل کشور و از شرکت های تولیدی داخلی تهیه کنند. تا گام بنیادین و بلندی در شکوفایی و خودکفایی اقتصاد ایران برداشته شود.