پپکو در نمایشگاه نفت گاز پالایش پتروشیمی تهران 1402

پپکو در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی تهران 1402

یست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه نبست به سال های گذشته از رونق بیشتری برخوردار بوده و مخاطبان و بازدیدکنندگان پرشماری از آن بازدید به عمل آوردند.

در نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی تهران 1402 به جرأت می توان گفت تمام شرکت های بزرگ نفتی و گازی ایران و تقریبا تمام پتروشیمی ها و پالایشگاه های کشور، تمام تأمین کنندگان، مشاوران، شرکت های ولو ساز، سازندگان، پیمانکاران و EPCکارهای بزرگ کشور در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به شکلی کاملا رقابتی غرفه داشته و حضوری پر رنگ و پویا داشتند. شاید از شرکت نارگان بتوان به عنوان بزرگترین غایب این نمایشگاه در بین شرکت های سرشناس نام برد.

کمپانی های خارجی زیادی از کشورهای روسیه، چین، قطر، ترکیه، آلمان و هند نیز چه به عنوان غرفه دار و چه به عنوان بازدید کننده در این نمایشگاه حضور داشتند. همین امر سبب شده بود تا خارجی های حاضر در نمایشگاه تهران 1402 علاوه بر معرفی محصولات و خدمات خود، ارتباط عمیقی را با شرکت های ایرانی ایجاد کنند.

همچنین چهره های سرشناس سیاسی و اقتصادی کشور از جمله چند تن از اعضای هیئت وزیران از نمایشگاه تهران 1402 بازدید کردند. تقریبا در تمام روزهای برگزاری این رویداد بزرگ اقتصادی بازدیدکنندگان ارشد در سطح اول کشور به سالن های مختلف سر زده و تقریبا از تمامی سالن ها بازدید صورت گرفت.

شرکت پدیده انرژی پارسیان به عنوان یک شرکت تولیدی دانش بنیان نوع 1 در این نمایشگاه حضوری فعال داشت. و نمونه هایی از محصولات خود را با همان نشان تجاری معروف خود یعنی پپکو برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشت.

غرفه شرکت پپکو به عنوان یکی از اعضای فعال انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) در سالن این انجمن واقع در سالن میلاد طبقه دوم (31B) غرفه 1098 حضور داشت. حمایت انجمن استصنا از اعضای محترم این انجمن در طول برگزاری نمایشگاه تهران 1402 همچون سال های گذشته مثال زدنی و نمونه بود.

در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران انجمن استصنا مصاحبه ای را با دکتر محمد رضا عابدینی بنیان گذار و مدیر عامل شرکت پدیده انرژی پارسیان (پپکو) انجام داد.به یک چشم نگاه کردن این انجمن به شرکت های شهرستانی و تهرانی از قطعا جای تقدیر و تشکر دارد و می تواند الگوی مناسبی برای همه نهادها و ارگان های کشور باشد.