ساخت و آماده سازی 7 عدد عملگر در فروردین ماه  1401

ساخت و آماده سازی 8 دستگاه عملگر در فروردین ماه  1401

شرکت فناور و دانش بنیان پدیده انرژی پارسیان (پپکو) سال جدید را پر قدرت و پویا آغاز کرد. دریافت و ثبت سفارش از مشتریان باعث شد تا خانواده پپکو از همان روزهای آغازین سال و در تعطیلات نوروز، کار خود را با انرژی بالا شروع کنند.

ساخت و آماده سازی 8 دستگاه اکچویتر (عملگر) در فروردین ماه  1401 کار حساس و پر زحمتی بود. چرا که فرآیند تولید و ساخت یک عملگر، نیازمند دقت و ظرافت خاصی است. کوچکترین بی دقتی یا ساده انگاری در اندازه ها، اتصالات و سایر مراحل ساخت، کارآیی دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. در واقع مهمترین نکته در تولید این محصول استراتژیک و خاص این است که کیفیت مهمترین اصل است و به هیچ عنوان نباید کیفیت را فدای کمیت کرد.

پپکو به عنوان یک عملگر ساز ایرانی همین اصل را سرلوحه کار خود قرار داده است. عملگرهای تولیدی پپکو از نظر کیفیت با نمونه های خارجی به خوبی رقابت می کند. علاوه بر این نسبت به آنها ماندگاری و عمر مفید بیشتری دارد. چرا که متناسب با آب و هوای ایران و میزان شرجی بودن نواحی جنوبی و غربی ایران طراحی و تولید می گردد.

همین حساسیت در فرآیند ساخت باعث شده تا سطح رضایتمندی مشتریان از عملگرهای تولیدی این شرکت بسیار بالا و در سطح قابل قبولی باشد. تعداد زیادی گواهی های حسن انجام کار و تاییدیه ها و رضایتمندی های کتبی مشتریان گواه این مدعاست.

نتیجه گیری

امید است در سالی که مزین به نام دانش بنیان است، شرکت پدیده انرژی پارسیان به عنوان یک شرکت دانش بنیان و فناور واقع در پارک علم و فناوری خراسان رضوی بتواند با افزایش تولیدات با کیفیت خود، نه تنها کشور را برای همیشه از داشتن این محصول بی نیاز کند، بلکه با صادرات آن به کشورهای مجاور و حاشیه خلیج همیشه پارس ارز آوری به کشور نیز داشته باشد.