حضور پپکو در دومین گردهمایی شرکت های دانش بنیان خراسان

دومین گردهمایی شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی در 19 خرداد ماه 1401 در مشهد مقدس برگزار شد. متولی برگزاری این نمایشگاه که با نظارت آستان قدس رضوی برگزار گردید شرکت صنایع پیشرفته رضوی بود. و گردهمایی هم در محوطه همین شرکت برگزار گردید.

صنایع پیشرفت رضوی مجموعه ای است که رسالت خود را کمک به شرکت های دانش بنیان در به دست آوردن و به سرانجام رساندن پروژه های مختلف به ویژه پروژه های مرتبط با آستان قدس رضوی می داند.

از آنجا که پپکو یک شرکت فناور و دانش بنیان است، حضور در این نمایشگاه را جزو وظایف خود می دانست. این گردهمایی یک روزه مکان بسیار مناسبی برای آشنایی شرکت ها با یکدیگر و بستری مناسب برای رایزنی هر چه بیشتر و توسعه ارتباطات بود.

 

برنامه های متنوعی در این گردهمایی وجود داشت. از جمله می توان به سخنرانی های مسئولان و متولیان حوزه صنعت استان اشاره کرد.همچنین می توان به سخنرانی تولیت محترم آستان قدس رضوی حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی نیز اشاره نمود.

پس از پایان برنامه های، تولیت محترم آستان قدس رضوی از غرفه شرکت پدیده انرژی پارسیان دیدار کردند و از نزدیک با فعالیت ها و تولیدات و محصولات شرکت آشنا شدند. نکته جالب در این بازدید، دقت نظر حاج آقای مروی و کنجکاوی ایشان برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات تخصصی موجود در غرفه پپکو بود.

سهم شرکت های دانش بنیان در اقتصاد ایران 4 در صد است. امید است در سالی که به نام دانش بنیان بر آن نهاده شده است. این قبیل گردهمایی ها باعث دلگرمی هر چه بیشتر مدیران و کاکنان این شرکت ها می شود.

این گونه اقدامات کمک می کند تا سهم 4 درصدی این شرکت ها در اقتصاد کشور بالاتر برود. رشد شرکت های دانش بنیان کمک زیادی به تولید ملی و اشتغال جوانان می کند.